Тюрма Луценка нічому не навчила

22 июня 2016, 15:00
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
4
518

Якщо Луценко і далі так "жартуватиме", то знову повторить свій "героїчний" шлях


Після вчорашнього "помилкового" обшуку ГПУ в мене вдома, з нетерпінням чекаю, коли Луценко так само "помилиться" і замість обшука в офшорного Кононенка прийде з обшуком до його сусіда - офшорного Порошенка.

Щодо самого Луценка. На жаль, тюрма його нічому не навчила, дураком був - дураком помре: то на БТР понтувався перед воротами донецької резиденції Ахметова (де результат?), то гучно сажав Колєсникова (де результат?), то порушив тисячу справ по начебто розкраданню грошей, виділених на ліквідацію наслідків повені (де результат?).

Закінчив погано - п'яною мордою на бетонній підлозі франкфуртського аеропорту і мусорською тюрмою в Макошино, де він "помирав" від цирозу пропитої печінки. Зовсім не бажаю того, але якщо Луценко у п'яному угарі й далі так "жартуватиме" проти політичних опонентів свого кума Порошенка, він знову повторить свій "героїчний" шлях.

Дешеві наїзди каритатурного генпрокурора на мене і нашу команду переслідують одну мету - відволікти увагу пограбованого і зневаженого суспільства від корупції, зловживань і офшорів Президента і його оточення.

Однак ми не зупинимся, поки не припинимо пограбунок українців цієї зграєю цинічних офшорних бариг.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Генпрокуратура,ГПУ,прокурор,Радикальна партія,Олег Ляшко,Юрій Луценко,обшук,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.