Це щастя - бачити маму живою

21 июня 2016, 20:28
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
70
Це щастя - бачити маму живою

"І тільки мати не засне, мати не засне, жде вона мене...". (c)

У вирі справ і хронічного недосипання, що б не сталося і скільки турбот не було б, все одно, треба знаходити час на найважливіше - подзвонити Мамі, по можливості провідати її, подарувати квіти.

Якщо маєш таке щастя, як бачити Маму живою - дякувати за це Богу варто щодня. Коли зі мною щось не зовсім гаразд - вона переживає найбільше. Мені нічого не каже, сусідка розповіла, та і тут, власне, здогадатися не важко. Переживає, інколи плаче, буває п'є корвалол, але - гордиться і підтримує.

Мені перед моєю Мамою за своє життя не соромно (ну, майже, там матюкаюсь інколи і т.д., як-не-як, жива людина). І

Любов Павлівна - мій best друг і головний політтехнолог Радикальної партії (поради досі дає мені щодня). Люблю її неймовірно. З днем народження, Ріднесенька, щастя тобі і міцного здоров'я (все решта - я організую). А діти і внуки будуть тільки радувати, от побачиш...))))


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: мама,Олег Ляшко,день народження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.