Проміжні вибори в Раду як свідчення політичної нестабільності

21 июня 2016, 19:01
Народный депутат Украины
0
30

ЦВК нарешті завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати України на проміжні вибори до Верховної Ради, що пройдуть вже менше ніж через місяць у 7 одномандатних округах.

 За підсумками реєстрації, на 7 депутатських мандатів знайшлося аж 376 бажаючих (!), або 54 кандидата на одне місце в парламенті. При цьому абсолютним рекордсменом є 114 округ на Луганщині, де на майбутніх виборах змагатимуться 107 громадян.

Зрозуміло, що 90%, а то й більше з офіційно зареєстрованих кандидатів – технічні претенденти на крісла нардепів. Їх небувало велика кількість свідчить про те, що до кампанії залучено дуже багато конкуруючих політичних сил і груп інтересів, які вже на початковій стадії виборчого процесу вдаються до брудних електоральних технологій. Відтак, політична боротьба в Україні досягає свого апогею, що яскраво проявляється у відкритій і санкціонованій боротьбі за владу на виборах. Виходячи з цього, складно уявити, яке торжество маніпуляцій очікує суспільство в разі повномасштабних дострокових виборів до Верховної Ради. З іншого боку, проміжна виборча кампанія показує, що в нинішніх умовах кожен голос у парламенті буквально на вагу золота, тож говорити про політичну стабільність в цій ситуації, на жаль, не доводиться. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.