На фронті - війна, в головах - джинса

17 червня 2016, 20:05
Власник сторінки
Народный депутат Украины
0
263

Моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі знову публічно визнала, що з 13 червня на лінії зіткнення спалахнув новий виток насильства.

 І поки публіцисти, численні експерти і політологи вкотре глибоко аналізують причини і наслідки чергової ескалації, фактично щодня на сході гинуть люди. За офіційними даними Міноборони, лише з початку цього року на Донбасі загинуло більше 600 українських військових, і це не враховуючих жертви серед цивільного населення. Водночас показово, що, згідно з соцопитуваннями, більшість мешканців Донбасу не розуміють, чому триває ця війна, яка офіційно називається перемир’ям. Очевидно, що це стосується не тільки донбасців.

Слід визнати: ми не просто зайшли у глухий кут в пошуку політичного чи будь-якого іншого рішення проблеми. Все, що відбувається зараз, дедалі більше стає безглуздим. Ця війна остаточно втрачає сенс, продовжуючи вбивати наших громадян. Тож попри те, що всім вже давно набридла тема і реальність війни, конфлікту, Мінських домовленостей і т.д., все суспільство сьогодні має зібратися з силами для того, щоб остаточно визначитися з нашим близьким майбутнім у даному питанні. Цю місію не можна покладати ні на Європу, ні на Росію чи кого б то не було ще. Тиск і умови, які створюють для нас ці зовнішні сили, можуть залишатися незмінними багато років, тому весь тягар по прийняттю складних рішень в тих умовах, які є зараз, мусимо прийняти саме ми. Сьогодні настала пора для справжньої загальної мобілізації населення, але не для війни, а для спільного пошуку рішення, як її припинити, наскільки б складно це не було. Замість обговорення якихось політичних чвар, футбольних скандалів чи прав ЛГБТ-спільнот, маємо знову серйозно і остаточно обговорити план зупинення безглуздого насильства в нашій країні. Якщо й далі будемо втомлено ігнорувати проблему, війна тільки ускладнюватиме її вирішення в подальшому, паралельно забираючи життя людей. 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.