Як не рахуй, 7000 гривень за 1000 кубів не виходить

15 червня 2016, 15:58
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
128

Прийшли разом з Віктором Галасюком та Віктором Чижмарем на засідання Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу.І нагадати депутатам і урядовцям базові правила економіки та норми Конституції.

Адже при детальному аналізі документів, у яких розписана формула ціни на газ для населення, можна виявити такі складники, які жоден базовий підручник з економіки не передбачає.

Більше того, при формуванні ціни наші можновладці забули про статтю 13 Конституції, де сказано, що єдиним власником усіх природних ресурсів, в тому числі, і газу, є народ України.

Натомість, вітчизняний газ видобувають незрозумілі компанії нічого не компенсуючи українцям, переганяють цей газ через якийсь там німецький Хаб, а потім деруть із людей ціну, як за європейський. 

Разом з економістами я проаналізував усі фактори і остаточно дійшов висновку: за нинішніх умов вартість тисячі кубометрів газу для населення може складати максимум 3000 гривень. І саме такої ціни я добиватимусь на засіданні комітету, у суді і у парламенті.Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,Радикальна партія,Олег Ляшко,тарифи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.