Вода камінь точить

09 червня 2016, 18:39
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
105

Найбільша трагедія українського народу - Голодомор - досі не визнана геноцидом багатьма державами.


В тому числі - Ізраїлем. При тому, що Україна визнала Голокост геноцидом євреїв ще у 2008 році. Де ж крок у відповідь?

Під час візиту до Ізраїлю у складі парламентської делегації багаторазово піднімав це питання - дуже болюче для мене, як і для десятків мільйонів українців. Зокрема на зустрічі із спікером Кнессету Йоелєм Едельштейном (вихідцем з Чернівців).

Також спитав про визнання державою Ізраїль Голодомору геноцидом українського народу, а також про ізраїльські безпілотники на Донбасі зі сторони терористів чинного міністра оборони Авігдора Лібермана, одного з найпопулярніших політиків країни, лідера однієї з партій коаліції "Наш дім - Ізраїль" базовий виборець якого - якраз репатріанти з країн колишньго Радянського Союзу.

Прикметно, що якраз в день, коли ми зустрічались і з Едельштейном, і з Ліберманом - прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Натаньяху перебував з візитом у Москві. Спікер Едельштейн пообіцяв підняти це питання одразу по поверненню прем'єр-міністра - лідера правлячої партії "Лікуд".

Вода камінь точить. Сподіваюсь, нам вдалося хоч на крок наблизити відновлення історичної справедливості - міжнародного визнання геноцидом Голодомору - трагедії, яка торкнулась чи не кожної української родини.

До речі, видатний правник, білоруський єврей Рафал Лемкін, співавтор правового визначення геноциду, вважав Голодомор класичним прикладом радянського геноциду, найдовшою та найширшою спробою русифікації та винищення української нації.

Дуже прикро і соромно, що нинішнє керівництво України не проводить системної політики щодо визнання Голодомору, і це доводиться робити нам, небайдужим, Досі не зрозуміло, чим займається МінСтець та решта структур, для яких це безпосередній обов'язок?

***

Голодомор в Україні 1932—1933 років офіційно визнали геноцидом українського народу і засудили:

Австралія (у 2008 році),
Андорра (2009),
Аргентина (2007),
Бразилія Бразилія (2007),
Ватикан (2003),
Грузія (2005),
Еквадор (2007),
Естонія (1993), 
Іспанія (2007),
Італія (2007),
Канада (2008),
Колумбія (2007),
Латвія (2008),
Литва (2005),
Мексика (2008).Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,Україна,Олег Ляшко,євреї,Голокост,Ізраїль,війна,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.