Всі проблеми України закінчились із поверненням Савченко

26 травня 2016, 18:52
Власник сторінки
Народный депутат Украины
3
1150

Повернення Надії Савченко – важлива й гучна подія для всієї країни. Але, як завжди, нею надто зловживають у політичних цілях.

 Хтось використовує українку для самопіару, комусь – це просто непересічний інформаційний привід. Від учора всі стрічки новин, повідомлення телеканалів, виступи, коментарі, заяви – все присвячено Савченко. І попри те, що подібна увага до особи Надії є заслуженою і виправданою, тотальний ажіотаж довкола її повернення все ж є перебільшенням. Якщо послухати, що зараз говорять з екранів телевізорів чи пишуть наші численні експерти, можна злегка розгубитися. Тут і геополітичні баталії, і прогнози глобальних змін в українській політиці, і навіть конспірологічні припущення і т.д. Ось тільки найпоширеніші теми: Порошенко пішов на серйозні поступки Путіну, Москва віддала Савченко в обмін на зняття західних санкцій або на проведення виборів на Донбасі, повернення Савченко прискорило проведення дострокових парламентських виборів в Україні, Савченко – наступний президент України, Савченко завербували в ФСБ і тепер вона агент Кремля тощо. Все це можна знайти на сторінках абсолютної більшості вітчизняних ЗМІ. І, швидше за все, триватиме відповідна хвиля ще не один день і, можливо, тиждень чи місяць. А тим часом в країні триває економічна криза, є купа актуальних проблем з реформами, гальмує боротьба з корупцією. Сьогодні, наприклад, спалахнув серйозний скандал, який може завдати чималої шкоди іміджу України у світі: делегація Підкомітету ООН з попередження катувань перервала візит до нашої країни через те, що СБУ не допустила її представників до одного з місць перевірки. Однак на фоні мегакампанії «все про Савченко і не тільки» даний інцидент залишився в тіні, як і багато інших важливих подій. Тож, мабуть, пора схаменутися і не розпалювати інформаційні полум’я там, де їм не місце. Інакше за ширмою гучних розмов можна проігнорувати й події, наслідки яких буде не так просто виправити.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Надежда Савченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.