Не дамо жирним котам дрімати

20 мая 2016, 16:15
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
117

Ганьба, коли парламент два тижні відмовлявся виконувати свої обов'язки і розслідувати корупцію

Спікер парламенту нарешті доручив зареєструвати постанову за авторством народних депутатів  України Олега Ляшка, Олега Березюка, Юлії Тимошенко, Віктора Вовка, Сергія Соболєва про розслідування корупції і офшорних компаній Президента України і вищих посадових осіб держави.

Два тижні  фракція  Радикальної партії блокувала цю парламентську трибуну, вимагаючи початку парламентського розслідування. Два тижні провладні  фракції, зокрема «Блок Петра Порошенка», блокували можливість реєстрації постанови у парламенті і початку парламентського розслідування. І лише сьогодні після того, коли ми принесли розкладачки до парламенту і поставили умову, що ми оголошуємо цілодобове блокування, нарешті  процес рушив  і голова парламенту – дякую йому за це – дав доручення зареєструвати відповідний проект постанови про розслідування корупції Президента  і його оточення.

Крім того, досягнута домовленість з головою парламенту, що сам проект постанови про розслідування корупції Президента і його оточення буде розглянутий у парламенті наступного пленарного тижня у вівторок або в середу.

Тому ми знімаємо нашу вимогу про цілодобове блокування парламенту, оскільки частково результат досягнутий - постанова зареєстрована у парламенті. Наступного вівторка  фракція  Радикальної партії продовжуватиме блокувати трибуну для того, щоб домогтися реєстрації тимчасової  слідчої комісії. І друга наша вимога – це повернення пільгової ціни для газ на громадян.

Коли нам сьогодні прем'єр Гройсман «розповідає казки» про те, що 7 тисяч  гривень – це ринкова ціна і нехай люди  платять. То я відповідаю - дайте громадянам ринкові зарплати і пенсії, і тоді вони будуть платити ринкові ціни на газ. А коли у нас півтори тисячі середня пенсія, дві тисячі середня зарплата, а ринкова ціна на газ 7 тисяч гривень за тисячу кубів, то в людей немає грошей, щоб платити цю ринкову ціну за газ. Парламент зобов'язаний розслідувати корупцію Президента, голови Національного банку, ми вимагаємо відставки міністра фінансів Данилюка, директора трьох офшорних компаній. Ми вважаємо, це ганьба, коли парламент два тижні відмовлявся виконувати свої обов'язки і розслідувати корупцію. Ми не дамо цим жирним котам дрімати.

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.