Христос Воскрес — воскресим Україну!

1 мая 2016, 16:55
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
139

«Воскрес Христос, — і пекло переможене; воскрес Христос, — і впали демони; воскрес Христос, — і радіють Ангели…» (св. Іван Златоуст)


Це моє улюблене свято. Як тільки у житті з’явилася така можливість — став їздити на Святу Землю і зустрічати найбільше свято в житті кожного християнина в Єрусалимі. Я мрію, щоб така можливість була у кожного українця. І все для цього зроблю. Але останні кілька років, у вирі суспільної тривоги, я разом з українцями молюсь на рідній землі.

Молюсь за Україну, за нашу армію, за патріотів, які захищають наші Схід та Південь, за збереження України і повернення Криму та частини Донбасу, за порядок у нашій державі і гідне життя для кожного громадянина.

Цього року були у Володимирському соборі, Феодосійському та Видубицькому монастирях і Андріївській церкві.

Найголовніше, що ми маємо пам’ятати в цей день і завжди: Бог вчить нас любити і цінувати один одного. Господь так сильно нас любить, що віддав Сина Свого. Ісус Христос був розіп’ятий на хресті саме за наші гріхи. Завдячуючи цьому ми маємо шанс на спасіння.

Герої Небесної Сотні та АТО віддали своє життя за спасіння України. Пам’ятайте про це, не підведіть їх і помоліться за впокій душі кожного з них.

Христос Воскрес — воскресим Україну!Ваш Олег Ляшко

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Великдень
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.