Геббельс так не брехав, як брешуть Порошенко-Гройсман

29 апреля 2016, 18:49
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
4
745

В результаті чергової афери олігархічного уряду майже 2 мільйони громадян позбавляються права на отримання житлових субсидій.

Згідно рішення уряду #317 від 27 квітня 2016 р. тепер житлові субсидії будуть розраховуватися із норми споживання газу 5,5 кубів для опалення одного квадратного метра житлової площі (при індивідуальній системі опалення), замість 7 кубів газу у минулому опалювальному сезоні.

При розрахунку субсидій для громадян, які використовують газ для приготування їжі, встановлюється норма 4,4 куб. м на одну людину в місяць (раніше було 6 куб. м).

Поясню, в чому криється афера. Нагадаю: у бюджеті цього року на виплату житлових субсидій передбачено 36 мільярдів гривень. Після прийняття рішення урядом про скасування пільгової норми (1200 кубів газу по 3600 гривень) і встановлення для всіх споживачів ціни у майже 7 тисяч гривень за тисячу кубів, різко виросте кількість громадян, які матимуть право на отримання житлових субсидій. Щоб не платити цим людям субсидії, уряд і вигадав аферу із зменшенням норм споживання газу.

Тепер усі ми, незалежно від кількості спожитого газу, платитимемо по майже 7 гривень за куб. І після зменшення норм споживання газу право на субсидії більшість людей не отримає, незважаючи на те, що ціна газу виросла майже вдвічі, а зарплати і пенсії - ні.

Якщо вам ще хтось із урядовців брехатиме, що вони зменшили нам ціну на газ - одразу плюйте цим брехливим скотинякам у морду. Геббельс так не брехав, як брешуть Порошенко-Гройсман!

Поширте, будь ласка. Громадяни мають право знати, як їх обкрадають і дурять



Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,Радикальна партія,Володимир Гройсман,Олег Ляшко,уряд,Петро Порошенко,субсидії,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.