Бджоли проти меду

28 апреля 2016, 13:01
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
99

Президент Порошенко видав указ про створення робочої групи для підготовки законопроектів з метою протидії оптимізації сплати податків та виведенню доходів через офшори

 Очолила робочу групу Ніна Южаніна - багаторічна співробітниця Порошенка, яка справді багато знає про його офшори.

Цинізм Порошенка зашкалює: фігурант офшорного скандалу доручив боротися з офшорами своїй співробітниці, яка причетна до приховування статків Порошенка в офшорах і несплати податків.

Якщо Президент справді хоче переконати суспільство у щирості своїх намірів боротьби з офшорами, а не займатися окозамилюванням, він має припинити блокувати нашу ініціативу по створенню в парламенті слідчої комісії для розслідування офшорного скандалу, звільнити з державних посад його учасників - голову Нацбанку Гонтарєву, міністра фінансів Данилюка.

Сховані в офшорних помийках Порошенком і його оточенням мільярдні статки - це закриті в Україні лікарні, школи, дитсадки, це розбиті дороги, це вкрадені в українців пенсії і зарплати, це розвалена армія, це вкрадене щасливе дитинство в українських діточок. Тому ми не залишимо Порошенка та інших олігархів у спокої, поки не змусимо їх повернути в Україну вкрадені кошти.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.