Як уряд Гройсмана-Порошенка дурить українців

27 апреля 2016, 18:44
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
217

Вартість газу і опалення зросте вдвічі!!


Уряд Порошенка-Гройсмана з 1 травня вирішив продавати населенню газ за ціною 6900 гривень за тис. кубів. Зараз ми платимо по 7200 за тисячу кубів. Думаєте, офшорні бариги при владі розщедрилися і знизили нам на 300 гривень ціну на газ? Не спішіть радіти.

Одночасно Кабмін скасував пільгову норму, коли ми платили по 3600 гривень за тисячу кубів газу, якщо використовували не більше 1200 кубів в опалювальний сезон. Тепер же, незалежно від обсягу спожитого газу - хоч куб, хоч тисячу - УСІ ми одразу платитимемо по майже 7 гривень за куб газу. Тобто насправді вартість газу зросла майже вдвічі!!

Вартість газу для підприємств теплокомуненерго, які постачають тепло в наші квартири, теж зросла з 3 тисяч гривень за тисячу кубів до 6900 грн. Це означає, що вартість централізованого опалення наших квартир теж зросте вдвічі. Порахуйте сплачені вами кошти за опалення, гарячу воду і помножте їх на два - саме стільки усім нам доведеться платити наступного опалювального сезону.

Нагадую: відповідальність за грабіжницький уряд Порошенка-Гройсмана і його антисоціальну політику несе ширка, яка за нього голосувала - БПП+Народний фронт+регіонали із олігархічних груп "Відродження" і "Воля народу"+укропівці.

Поширте, будь ласка, хай люди знають, як шулери нас дурять.Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,Радикальна партія,Володимир Гройсман,Олег Ляшко,тарифи,Петро Порошенко,Кабмін,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.