Брехня міністра фінансів Данилюка

21 квітня 2016, 16:09
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
172

Після того, як минулого тижня я оприлюднив у парламенті інформацію про наявність у міністра фінансів Олександра Данилюка офшорних компаній, він почав заперечувати ці факти

Однак припертий до стінки доказами, Данилюк сьогодні вимушений був визнати, що таки є директором трьох офшорних компаній - двох на Кіпрі і однієї на Кайманових островах. Відсутність інформації про ці компанії в своїй декларації, яку він подавав як державний службовець, міністр фінансів пояснив "помилкою", яку пообіцяв виправити ближчим часом. Але Данилюк знову нагло бреше громадськості. Тому що він перебуває на державній службі не з моменту призначення міністром фінансів, а з 2010 року. І всі ці роки, обіймаючи найвищі посади в адміністраціях Януковича і Порошенка, так само приховував свої офшорні компанії та їх доходи, не сплачував податків до бюджету України. 

Вимагаю відставки Данилюка з посади міністра фінансів і розслідування його корупційних злочинів. Ганьба уряду офшорів!


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,liashko,oleg liashko,Ляшко РПЛ,Liashko oleg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.