Опозиція не гумова, всіх не помістить

18 квітня 2016, 17:01
Власник сторінки
Народный депутат Украины
1
138

Вчора в ефірі одного з українських телеканалів Юлія Тимошенко заявила, що її політична сила ініціюватиме розслідування за фактом корупційних дій в уряді екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

 На перший погляд, подібні наміри виглядають як зайва трата часу і зусиль, адже рейтинг Яценюка і так близький до нуля, до того ж Арсеній Петрович вже не глава уряду і навіть не народний депутат. Однак лідер «Батьківщини» дивиться у майбутнє – на дострокові парламентські вибори.

Не встиг Яценюк полишити крісло прем’єра, як зробив кілька публічних заяв, якими дав зрозуміти, що нікуди з політики не подінеться. Більше того, проблеми, вирішення яких входить у  подальші плани українського камікадзе, сьогодні є топ-темами для парламентської опозиції, що утворилася після розпаду коаліції. Але одні й ті ж самі проблеми не можуть підвищувати рейтинги відразу всіх бажаючих, тому за експлуатацію гарячих тем треба боротися. Опозиція не гумова, всіх не помістить.

Тому заяву Юлії Володимирівни можна оцінювати як застереження Яценюку, щоб той не намагався відірвати й собі шматок опозиційного пирога. Адже й без нього, тільки в парламенті сьогодні налічується більше пів десятка опозицій.

Загалом же, враховуючи неабияку популярність опозиційної риторики в суспільстві, надалі ми будемо свідками не тільки зростаючого протистояння між опозицією і владою, але, передусім, між самими опозиціонерами в їх війні за використання популярних гасел і тем. Це означає, що для збереження нервів і здорового глузду українцям краще не вмикати телевізори у найближчі місяці, а, можливо, й роки. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: опозиція,Юлія Тимошенко,Арсеній Яценюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.