Україна – це Європа

15 апреля 2016, 16:20
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
253

Ми за європейську країну без офшорів

Де б не була Радикальна партія – у владі чи в опозиції – ми безумовно будемо підтримувати всі ініціативи, спрямовані на євроінтеграцію та реформування українського парламенту за європейським зразком. Про це сьогодні заявив на зустрічі з екс-головою Європарламенту, керівником місії ЄП Петом Коксом.

У той же час, я наголосив, що ми станемо європейцями тільки тоді, коли податки будуть платити не лише прості українці, а й чиновники та олігархи.  Нам потрібні не формальні євроінтеграційні ініціативи, а реальні кроки у створенні громадянського суспільства. Озвучив нашу ініціативу про створення ТСК у парламенті щодо розслідування офшорного скандалу, в якому заплямоване ім’я Президента Порошенка та голови НБУ Валерії Гонтарєвої.  Адже це аморально - коли з пенсіонерів здирають 15% податку на пенсію, а чиновники, щоб не платити, ховають статки в офшорах.

Сподіваюсь на підтримку наших ініціатив європейськими партнерами, адже аналогічні скандали у Європі призвели до масових розслідувань та навіть відставок завдяки гострій реакції суспільства


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної парті

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.