Нелогічне рішення парламенту

14 апреля 2016, 16:01
Владелец страницы
Народный депутат Украины
1
166

Сьогодні Верховна Рада ухвалила ряд важливих пакетних рішень.

 За один день країна отримала нову коаліцію, нового прем’єра, новий уряд з програмою дій та нове керівництво парламенту. Все це було необхідно для виходу з політичної кризи і подальшого розвитку країни.

Однак без ложки дьогтю в цій бочці меду таки не обійшлось. Разом з іншими важливими постановами Рада проголосувала також рішення про скасування визнання роботи уряду Яценюка незадовільною.

В кулуарах подейкують, що це була одна з принципових вимог Арсенія Яценюка, без задоволення якої він би не погодився на добровільну відставку. Мотиви прем’єра тут зрозумілі – гарно піти, зберегти обличчя і т.д. Але як можна виправдати парламент, якщо той все ж формально відмовиться від своєї попередньої оцінки? Адже подібні політичні маневри засвідчують одне: Верховна Рада – це бутафорія для політичних ігор, а не загальнопредставницький законодавчий орган. Бо якщо ми спростовуємо негативну оцінку, дану роботі уряду Яценюка, то навіщо відправляти чинний Кабмін у відставку? Виходить, для цього немає підстав, так як ми їх самі відміняємо. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Яценюк,Верховная Рада,уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.