Прем'єр від неіснуючої коаліції

13 апреля 2016, 20:35
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
249

ЗМІ повідомляють, що коаліція висунула Гройсмана на прем'єр-міністра


Це обман суспільства, бо коаліції в Раді досі немає. На двох БПП і НФ разом із тушками мали 226 голосів. Сьогодні заяву про вихід із БПП написав Аркадій Корнацький, отже у коаліціантів залишилося 225 голосів. А згідно Конституції фракції, які хочуть сформувати коаліцію, повинні мати більшість від конституційного складу парламенту, тобто 226 депутатів. Тому ми вимогаємо від БПП і НФ припинити займатися шулерством і сформувати нову коаліцію згідно вимог Конституції.

Спроба призначення Гройсмана прем'єр-міністром від неіснуючої коаліції - це неконституційне захоплення влади Президентом Порошенком. Ми закликаємо всі опозиційні демократичні сили спільно протидіяти спробам узурпації влади.


Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Володимир Гройсман,Олег Ляшко,Конституція,прем'єр-міністр,коаліція,фракція РПЛ,Блок Петра Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.