Вихід є

1 апреля 2016, 22:02
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
8
563

Хочу звернутися до українських громадян


Знаю, як кожному з вас сьогодні важко живеться не за чутками - і я, і депутати від фракції Радикальної партії майже щодня на непленарних тижнях їздимо по всій країні, проводимо зустрічі, слухаємо людей. Ми знаємо, що сьогодні більшість з вас рахує копійки, щоб купити собі шматок хліба без масла, більшість із вас не має ліків, щоб заплатити за лікування. Багато хто з вас забув дорогу до лікарні, бо немає з чим іти до тієї лікарні, немає на чому їхати до тієї лікарні і немає дороги, по якій їхати до тієї лікарні.

Більшість із вас має дітей, які, на жаль, не мають роботи, частина ваших дітей поїхала по закордонах в пошуках кращої долі і ви бачите їх, в кращому випадку, раз на рік, коли вони повертаються до рідної хати, а більша частина торгує на базарах, де важкою працею заробляє нещасні три копійки, щоб прогодувати свою сім'ю.

Політика нинішньої влади - Президента, Уряду, Національного банку, парламентської більшості політика потерпіла фіаско. Адже ця політика, замість обіцяних реформ, замість європейського шляху розвитку, замість радикального підвищення  рівня доходів громадян, а отже і їхнього життя, ця політика призвела до протилежного – до зубожіння, до жебрацтва, до масштабних корупційних оборудок, до зловживань. І, головне, до того, що в країні, як і два роки тому, до Революції Гідності, до того, коли Україною керувала банда Януковича, немає головного – немає справедливості.

Людина, яка вивчилась, не може досягнути нічого в цьому життя, якщо у неї немає "волохатої руки", немає папи-мами прокурора, судді, міліціонера, чи депутата. У нас у парламенті тут цілі сімейні підряди влаштовуються.  А простий роботяга із села, колгоспник, столяр, муляр, шахтар роботи знайти не може, і їхні діти так само не можуть знайти. 

Ситуація здається безвихідною, але насправді вихід є. Вихід – це радикальні політичні, економічні, суспільні зміни, які пропонує команда Радикальної партії.  Вихід – це пла н Ляшка, який ми презентували всій країні і довели до відома суспільства. Якби Радикальна партія мала більшість в парламенті, а не 20 депутатів, ми б не гаяли жодного дня на формування коаліції і на торги, на збирання протухлих "тушок" для того, щоб захопити владу. Тому що немає часу на торги, ми маємо рятувати країну, витрачаючи свій час на підвищення рівня життя людей, на створення влада, яка працюватиме на країну і захищатиме кожного українця.

Ми запропонували план вирішення наших проблем. В ньому - чотири ключові позиції:

Перше – проведення політичної реформа. Адже корупція йде з виборів, коли на виборчих округах депутати купують голоси, потім приходять в парламент і відбивають ці голоси, заробляючи гроші. Отже, зміна виборчої системи, внесення змін до Конституції, прибирання з Конституції дуалізму влади, коли Президент, уряд і парламент борються між собою, а не борються за українського селянина, робітника, українську дитину, українського пенсіонера, українського бюджетника.

Наступна ключова проблема – це радикальна корумпованість судової і прокурорської системи. Ми пропонуємо судову реформу, прокурорську реформу, які передбачають звільнення всіх суддів і прокурорів. Незалежне правосуддя, некорумпована прокуратура, прозорі і чесні правоохоронні органи - це запорука, в тому числі, економічного розвитку країни. Адже, коли тут продажний суд, сюди не прийде жоден інвестор і не принесе грошей. Це означає, що не буде робочих місць.

І третє, ключове – це радикальна зміна економічної політики. Сьогодні Президент, уряд і парламентська більшість намагаються поміняти таблички на кабінетах, замість одних людей посадити на корупційні потоки інших. Насправді треба міняти не ліжка в борделі, а треба радикально міняти економічну політику, вичищати політичний клас, який сьогодні 24 роки експлуатує, паразитує на українській душі, на українській землі, на українському серці.

І тому Радикальна партія пропонує радикальні економічні зміни, спрямовані, в першу чергу, на відновлення національного виробництва, зміну грошово-кредитної політики, для того щоб малий, середній і великий бізнес мали дешеві кредити, а не ходили, як бомжі, всім світом з простягнутою рукою і заробляли по три копійки, взамін матір рідну продаючи, землю продаючи, душу продаючи.

Ми вимагаємо припинити антинародну грабіжницьку політику, яку проводить нинішня влада. Натомість ми пропонуємо суспільству, українцям альтернативний план дій, який виведе нашу країну на широку дорогу розвитку, який дасть можливість людям працювати, заробляти, годувати свої сім'ї, з упевненістю дивитися у завтрашній день.
Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,економіка,політика,уряд,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.