Суддя під судом

1 апреля 2016, 14:28
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
2
94

Я не можу судити – винен чи ні одеський суддя Буран, хоча його виправдання, мовляв, «брав хабар не цілком, а частинами», не надто переконливі


Я не можу судити – винен чи ні одеський суддя Буран, хоча його виправдання, мовляв, «брав хабар не цілком, а частинами», не надто переконливі. Але те, що суддя боїться нашого «чесного» правосуддя – це вирок системі.

Всі знають, що без волохатої руки чи без грошей правди в суді не знайдеш. Це не міг не знати й суддя Буран, попри це – він був одним з гвинтиків цієї прогнилої системи.

Але земля кругла. Кожен суддя рано чи пізно має відчути себе на місці своїх підсудних. Саме тому наша фракція в повному складі голосувала за дозвіл на затримання і арешт судді Бурана, щоб він на загальних підставах представ перед судом, як звичайний громадянин.

Радикальна партія – за повне очищення судової гілки влади шляхом звільнення всіх суддів та обрання нових у прозорий спосіб. Тільки так ми зможемо подолати корупцію, яка стала хронічною хворобою судової системи


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

ЛІдер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшка,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.