Обшук у депутата від Радикальної партії

29 марта 2016, 21:12
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
65

Старобільський майдан - як кістка у горлі районній владі


Озброєні люди в балаклавах на 3 машинах 18-20 осіб приїхали додому до депутата Старобільської районної ради від Радикальної партії Анатолія Яковича Бордюжі – 1938 року народження, пенсіонер, фермер, але паями більше займається його син. Незважаючи на свій вік, активний мешканець селища Хворостянівка. З 2014 року - активіст Старобільської Народної ради, допомагав харчами та ремонтом техніки бійцям добровольчих батальйонів. З листопада 2015 року стоїть у наметах перед будівлею Старобільської райдержадміністрації на місцевому Майдані, який вимагає звільнення голови РДА Гарькавого, який проводив референдум 11 травня, був присутній при знятті українського прапора з приміщення РДА. Зараз цей сепаратист вступив до лав БПП та став депутатом райради. 

Коли активісти місцевої самооборони дізналися про обшук, вони прийшли на захист побратима. І з’ясувалося, що до обшуку призвів банальний наклеп. Перевернули всю хату, поки Анатолій Федорович – дуже порядна людина – здогадався показати депутатське посвідчення. Тоді вибачилися та попросили подати заяву до міліції, що немає претензій.

Старобільський майдан - як кістка у горлі районній владі. Люди стоять за свої вимоги з листопада. Ми їх підтримуємо. Але вже зараз влада готує провокації, щоб знести Майдан.

 


Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,напад,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.