Ненавиджу фарисеїв

29 марта 2016, 21:03
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
3
92

Із дитячого будинку, з інтернату, де я виховувався, маю таку рису характеру – ненавиджу людей, які добивають лежачих


Коли дивився на тих, хто  виступав і розпинався проти Шокіна, згадав, як ті самі люди його обирали. Нагадаю, тільки фракція Радикальної партії і фракція "Самопомочі" голосували проти призначення Шокіна. З самого початку було очевидно, що це призначення є помилкою, адже людина, яка будувала корупційну систему прокуратури, не може її реформувати.

Згадую, як ми майже рік бігали по залу і вмовляли в тому числі і тих, хто сьогодні розпинався проти Шокіна, щоб вони підписалися за його відставку після того, як у червні минулого року з України втік Клюєв. І ми по сьогоднішній день не зібрали 150 голосів за те, щоб розглянути це питання і відправити Шокіна ще минулого року. Тому що вони його покривали! А сьогодні - самі ж його добили! Так добивають лежачого тільки слабаки і пігмеї.

А тепер по суті. Призначення Шокіна було помилкою. Але не меншою помилкою буде, якщо Президент знову внесе кандидатуру наступника Шокіна. Обговорюють різні питання. Але по суті це нічого не поміняє. Реформи прокуратури не буде, реформи судів не буде до тих пір, поки прокурор буде залежний від Президента. Кожен президент хоче керувати генеральним прокурором, кожен президент хоче керувати судами.

Саме тому я разом з іншими депутатами зареєстрував законопроект про обрання Генерального прокурора за участю громадськості на прозорому конкурсі за прикладом голови Антикорупційного бюро.

Лише Президент, не залежний від політичного впливу, лише Генеральний прокурор, не залежний від політичного впливу Президента і парламенту, здатен буде провести реформу. А такого прокурора нам треба. Усе інше - це боротьба за владу.


Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,ГПУ,Радикальна партія,Олег Ляшко,фракція РПЛ,НАБУ,Виктор Шокин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.