Потрібно відповідальніше ставитись до призначення людей на посади

24 марта 2016, 11:03
депутат Вінницької обласної ради
0
14

Інцидент з екс-очільником Hацполіції Вінниччини показав, що треба відповідальніше ставитись до призначення людей на посади

Впродовж останніх тижнів громадськість обговорює ситуацію з очільником Вінницького обласного управління поліції. Сьогодні, 22 березня, адвокати колишнього правоохоронця у Києві розкажуть про слухання справи, яке проходило у Вінницькому міському суді.

Події останніх двох тижнів нікого не залишили байдужими. Не лише мешканці міста, а й всі українці активно обговорювали події, які відбувались у Вінниці. Після подій Революції Гідності більшість перестала дотримуватись принципу: «Моя хата з краю, нічого не знаю». Сьогодні громада готова відстоювати свої права та доводити свою думку.

Наразі проводиться досудове розслідування. І саме суд та Служба безпеки України поставлять крапку в даному питанні.

Проте для того, аби в майбутньому подібні інциденти не повторились, необхідно більш відповідально ставитись до призначення людей на посади.

Інцидент з Антоном Шевцовим, якого нині звинувачують у державній зраді, показав, що співпраця влади, правоохоронних органів та громади дає позитивний результат.

Сьогодні, коли на Сході країни проходить антитерористична операція, в «тилу» працює п’ята колона, яка підриває довіру людей до влади та розхитує ситуацію в країні.

Для того, аби зберегти цілісність країни, ми повинні активно працювати та професійно виконувати свою роботу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.