Головне – національний інтерес, а не програма МВФ

23 марта 2016, 10:46
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
118

Ми переконані, що головним має бути національний інтерес, а не програма МВФ

Пані Яресько вимагає, щоб уряд технократів, який вона береться створити, мав підтримку в парламенті "для повної реалізації Угоди про асоціацією з ЄС та програми МВФ, або додаткову коаліційну угоду, яка б гарантувала проведення всіх реформ, передбачених цими міжнародними зобов’язаннями".

У програмі МВФ, зокрема, - продаж земель сільгосппризначення, підвищення пенсійного віку для українців до 70 років, розпродаж стратегічних державних підприємств.

Ми переконані, що головним має бути національний інтерес, а не програма МВФ. Наш національний інтерес полягає у відновленні вітчизняної економіки і радикальному підвищенні доходів українців. Усі взяті урядом зобов'язання перед міжнародними партнерами мають служити лише цій меті, а не навпаки, яку випадку з МВФ.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.