Спи спокійно, Гія...

22 марта 2016, 21:26
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
115

Нарешті тіло Георгія Гонґадзе прийняла свята українська земля, яку Гія любив всім серцем...Він був справжнім борцем, який віддав за правду найдорожче — життя. Горжуся тим, що знав Гію. В ті роки я теж був опозиційним журналістом. Мою газету «Політика» незаконно закрили рішенням суду, а за газету «Свобода» мені довелось посидіти в тюрмі. Але Бог зберіг моє життя, а Гії вже немає з нами…

Проте він живий в наших серцях назавжди! Рано чи пізно його вбивці нестимуть справедливу кару — як не перед судом людським, так перед Судом Божим точно.

Поставлю свічу пам’яті за упокій його душі — душі етнічного грузина, який любив Україну щиро і сильно, який багато зробив для нашої держави. І хай твій подвиг надихає нас усіх не боятися говорити правду вголос.

Спи спокійно, Гія...

R.I.P.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,грузин,Україна,Георгій Гонгадзе,журналіст
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.