Нарешті тіло Георгія Гонґадзе прийняла свята українська земля, яку Гія любив всім серцем...
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/v/t1.0-9/1517629_966849970050267_6374134271607860935_n.jpg?oh=5d909b8230e564d24aa7c0cca2f686af&oe=577F0C12)
Він був справжнім борцем, який віддав за правду найдорожче — життя. Горжуся тим, що знав Гію. В ті роки я теж був опозиційним журналістом. Мою газету «Політика» незаконно закрили рішенням суду, а за газету «Свобода» мені довелось посидіти в тюрмі. Але Бог зберіг моє життя, а Гії вже немає з нами…
Проте він живий в наших серцях назавжди! Рано чи пізно його вбивці нестимуть справедливу кару — як не перед судом людським, так перед Судом Божим точно.
Поставлю свічу пам’яті за упокій його душі — душі етнічного грузина, який любив Україну щиро і сильно, який багато зробив для нашої держави. І хай твій подвиг надихає нас усіх не боятися говорити правду вголос.
Спи спокійно, Гія...
R.I.P.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.