«А девушка созрела…»

22 марта 2016, 21:02
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
462

За Земфіру — прикро і соромно


«Обратный change на биллет» — про що співає, так і зробила. Один із символів культурного опору всередині путінського Мордору раптом трансформувалась у хамувату ватніцу. І де?! У Вільнюсі! Знаковому для нас місті, де живуть здебільшого справжні друзі України, в тому числі Президент Литви пані Даля Грібаускайте.

В зв’язку з цим згадав одну історію. Якось ми сиділи в кав’ярні у Львові з Юрієм Шухевичем, його дружиною пані Лесею і однодумцями. Враховуючи багаторічний тюремний досвід, пан Юрій чимало бачив, як змінюються люди по іншу сторону ґрат. І що він каже: є люди, які тримаються місяць-півроку-рік-два, а потім ламаються; а є ті, хто тримається десять, навіть п’ятнадцять років (він бачив таких на свої очі), вони здаються людьми сталевого духу, а потім — враз ламаються, перетворюючись у покірних рабів…

У кожного своя межа «хребта». На жаль.

Але є по-справжньому незламні. Такі, як наша Надя. Яка гордо протистоїть Мордору. А путінські скоморохи в цей час співають: «привет, ромашки…».

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Земфира,Росія,Україна,Олег Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.