Головне, щоб російський суд не проявив гуманність

22 марта 2016, 12:06
Владелец страницы
Народный депутат Украины
1
252

Зрозуміло, що не слід чекати сенсації у вироку Надії Савченко. Історія не знає прикладів, коли на показових судилищах виносили м’які або взагалі виправдувальні вердикти.

 Можливо, це звучить дещо парадоксально, але зараз бажано, аби російський суд задовольнив вимогу прокурорів щодо ув’язнення Надії на 23 роки. Справа в тому, що після такого рішення можна невідкладно починати процес обміну української льотчиці відповідно до Мінських угод. Але якщо суд раптом «зглянеться» і вирішить ув’язнити Савченко не на 23, а, наприклад, на 10 років, сторона обвинувачення може оскаржити таке рішення, що автоматично затягне процес ще на місяці. Зі свого боку, адвокати Надії вже неодноразово заявляли, що не подаватимуть апеляцію на рішення суду, яким би воно не було, так як розуміють, що це марно і навіть шкідливо. Однак, цілком можливо, що цю карту таки розіграє російська влада, заблокувавши обмін Савченко на довгий час. В умовах, коли політичні лідери і світова громадськість помітно активізували свої зусилля на підтримку полонянки, Кремль може демонстративно залишити її в СІЗО, аби у такий спосіб показати, що заклики й переконання всього світу – не аргумент для Москви. Чим більше уваги прикуто до цієї справи, тим більше у Путіна можливостей продемонструвати свою силу.

 Відтак найважливіше зараз – аби ростовська Феміда не проявляла зайвої «гуманності», яка цього разу може коштувати українці життя. Якщо вирок буде максимально суворий, з’явиться реальний шанс повернути Надію Савченко в Україну вже найближчим часом.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Надежда Савченко,приговор Савченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.