Відкриваємо кисень для промисловців та аграріїв

16 марта 2016, 22:35
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
51

Сьогодні парламентський Комітет з питань податкової та митної політики підтримав за основу поданий Радикальною партією законопроект №3872 про призупинення індексації нормативної грошової оцінки землі у 2016-2017 роках


Відкриваємо кисень для промисловців та аграріїв - пропонуємо «заморозити» на 2 роки базу для сплати земельного податку, єдиного податку для с/г підприємств та базу для сплати орендної плати.

Коли урядовці граються в дерегуляцію, Радикальна партія продовжує відстоювати інтереси реального сектору економіки та не допустить знищення і без того багатостраждальних вітчизняної промисловості та сільського господарства.

Прийняття цього законопроекту вимагають численні об’єднання виробників та підприємців по всій Україні. Доречі, це одна з ключових рекомендацій парламентських слухань по підтримці малого бізнесу.

Звернувся до Голови Верховної Ради, щоб ми проголосували цей законопроект вже завтра.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.