Влада лобіює сепаратистів

16 марта 2016, 10:01
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
137

Вінниччани молодці, що добилися звільнення сепаратюги!

Колишній начальник Вінницької поліції і палкий прихильник Путіна Шевцов (на відео російського Першого каналу) - це начальник служби безпеки Сергія Березенка, завгоспа Президента Порошенка.

Влітку 2015 року на вимогу Адміністрації Президента Шевцова призначили начальником міської міліції Чернігова. Його головним завданням було забезпечення силового прикриття фальсифікації виборів у 205-му окрузі, де до парламенту балотувався його шеф Березенко. На час виборів міське УМВС фактично перетворилося у виборчий штаб кандидата Березенка. Про те, що Шевцов і його дружина, яка досі живе в Севастополі - палкі прихильники "руського мира" - мене повідомили майже одразу після його призначення в Чернігів. Тому ще влітку минулого року я неодноразово звертався з вимогою до Арсена Авакова звільнити сепаратиста, однак під тиском Адміністрації Президента і особисто Березенка це рішення не було прийнято. Більше того, Служба безпеки дала офіційну довідку про відсутність будь-яких претензій до Шевцова. Тому АП забажала його підвищити по службі, призначивши начальником поліції моєї рідної Чернігівщини. Я зробив усе, щоб цієї ганьби не сталося. Тоді Шевцова перевели керувати поліцією Вінниччини. Я знаю на 1000%, що всі призначення Шевцова міністр внутрішніх справ здійснював під тиском Банкової, однак це не звільняє його від відповідальності за кадрові прорахунки. Відповідальність за Шевцова також має нести його патрон Березенко і особисто Президент, який на прохання Березенка просував сепаратиста по службі у "нашій новій поліції". 


Вінниччани молодці, що добилися звільнення сепаратюги!
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Олег Ляшко,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.