Захід має побачити справжнє обличчя "Тюрми народів"

29 февраля 2016, 13:44
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
316

Пили чай з російським опозиціонером, депутатом Госдуми Ілльою ПономарьовимВін - єдиний депутат, хто 20 березня 2014 року один Ілля проголосував проти приєднання Криму до Російської федерації.

Проти Іллі порушили декілька кримінальних справ, і тому нині він мешкає у США. Нещодавно його позбавили депутатської недоторканості та оголосили у міжнародний розшук.

Крім громадсько-політичної діяльності, Ілля заснував декілька проектів, спрямованих на розвиток IT-технологій, підвищення рівня якості освіти в університетах. Багато років Ілля витратив на спроби модернізувати та рідну країну, але диктатура перемогла.

Перебуваючи в еміграції, Ілля активно налагоджує зв'язки із усіма ворогами режиму Путіна та працює над тим, щоб Захід побачив справжнє обличчя "Тюрми народів".

Домовились про активну співпрацю, адже у нас спільна мета - повалення путінського царизму.


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Ляшко,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Путін,Ляшко РПЛ,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.