Наш найголовніший здобуток – потужна організаційна команда

15 февраля 2016, 09:36
Міський голова Ірпеня Київської області, голова політичної партії «Нові обличчя»
0
51

Мені приємно згадати минулорічну конференцію партії «Нові обличчя», на якій ми підсумували результати участі у місцевих виборах 2015 року.

Наш найголовніший здобуток – це потужна організаційна команда, яка сформувалася під час виборчої кампанії. Дякую кожному з тих, хто не лише поринув у передвиборчий вир, а й досі залишається з нами.

Минулого року партія «Нові обличчя» вперше взяла участь у виборах. Кандидати від «Нових облич» стали депутатами 9 міських, 7 районних і 6 селищних рад, а п’ятеро висуванців партії обрані міськими головами.

Кожен з нас розраховував на себе, на свої сили, на здатність переконувати людей та на членів нашої команди, без щоденної роботи яких ми не мали б потрібного результату. Жоден олігарх не підтримував участь партії у виборах, і тим цінніша для нас ця перемога.

Кандидати від партії «Нові обличчя» обрані депутатами 9 міських рад: Боярської, Васильківської, Вишневої, Ірпінської, Бучанської, Переяслав-Хмельницької, Ржищівської, Фастівської міськради Київської області та Ізюмської міськради Харківської області.

Депутати від «Нових облич» обрані до 7 районних рад (Білоцерківської, Бородянської, Броварської, Вишгородської, Києво-Святошинської, Макарівської, Переяслав-Хмельницької) та 6 селищних рад (Бородянської, Ворзельської, Коцюбинської, Гостомельської, Макарівської, Ставищенської). Загалом депутатами місцевих рад обрано 117 висуванців «Нових облич».

Шість партійців стали міськими головами: Володимир Карплюк – мером Ірпеня, Микола Нетяжук – мером Фастова; Олександр Зарубін – мером Боярки; Ілля Діков – мером Вишневого та Валерій Марченко – мером Ізюма на Харківщині.

Під час з’їзду було затверджено новий склад Центральної Ради «Нових облич», до якої обрано 14 осіб. До складу Центральної Ради увійшли лідер партії Володимир Карплюк та новообране керівництво партії – голова Секретаріату Юрій Денисенко, заступники голови партії Володимир Співак, Дмитро Христюк, Богдан Карпенко, а також Олександр Зарубін, Михайло Нетяжук, Сергій Даніш, Наталія Бойчук, Катерина Кудінова, Сергій Пишний, Анастасія Попсуй, Ірина Кравчук та Василь Олексюк. Контрольно-ревізійну комісію партії очолив Максим Плешко.

Цього року ми повинні ще більш згуртуватися, подолати нові виклики, не зупинитися перед труднощами, реалізувати масштабні та необхідні простим людям проекти.

З такою надійною командою нам під силу реалізації будь-яких планів! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: вибори,Київщина,партія,Ірпінь,приірпіння
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.