Захистимо людей праці

11 февраля 2016, 21:23
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
191

Сьогодні у Дніпродзержинську відбувся мітинг працівників "Дніпровського меткомбінату", де працює 12 тисяч людей

Вимоги - підвищення зарплат, вчасна їх виплата, припинення скорочень. Не зважаючи на тиск і погрози представників власників підприємства - російського "Внешэкономбанку", на мітинг прийшло декілька тисяч людей. Приїхав підтримати трударів і я разом з народними депутатами Сергієм Рибалкою, Віктором Галасюком, Павлом Кишкарем та Андрієм Лозовим, а також президентом Конфедерації вільних профспілок Михайлом Волинцем.

Захищати право трударів на гідне життя - святий обов'язок кожного, хто цінує їхню працю.

До речі, нагадую, що ще у березні 2015 року наша команда зареєструвала проект закону про націоналізацію майна агресора. Якби у Верховній Раді знайшлося 226 патріотів, які підтримали б наш законопроект, "Дніпровський меткомбінат" належав би українському народові, а не так, як сьогодні, коли московські власники обдирають працівників і паразитують, а на їх горбу годують ворога.

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Днепродзержинск,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.