Кононенко має скласти депутатський мандат

3 февраля 2016, 20:54
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
195

Сьогодні, 3 лютого 2016 року, відбулася подія, яка чітко засвідчує ті негативні процеси, про які ми вже не перший місяць попереджаємо українське суспільство.

Мова йде про корупцію. Корупцію на найвищих щаблях українського політичного Олімпу, який, наче хижі птахи, обсіли люди з оточення Президента і прем'єра.

Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавічус заявив про відставку. Причина такого рішення - корупція соратника президента Ігоря Кононенка. (Хоча, на мою думку, весь уряд включно з Абромавічусом має піти у відставку за катастрофічний провал економічної політики.)

Вчинок міністра - важливий сигнал як для українського суспільства, так і для Заходу. Але окрім цього, і це найбільш важливо, - це набат для Президента.

Заяву Абромавічуса прокоментували і у Європі, і у США, усі коментарі були не на користь Президента та його соратників. Захід втомився від брехні, якою його два роки годує українська влада. Україні дають кредити, які потім зникають у невідомому напрямку. Людям розказують про війну, але у відсутності реформ винен не Путін, а саме влада, яка намагається зберегти кланово-олігархічну систему та посилити свій контроль за розподілом багатств та ресурсів України.

Випадок із Кононенком - це тест для Президента Порошенка. Це перевірка щирості його заяв про боротьбу з корупцією, громадянської та державницької позиції. Вважаю, що Кононенко, за прикладом соратника прем'єра Миколи Мартиненка, має скласти депутатський мандат, щоб не перешкоджати антикорупційному розслідуванню. Якщо ж Президент допомагатиме своє давньому вірному товаришу уникнути відповідальності, це стане початком краху самого Петра Олексійовича.

Усі ми добре пам'ятаємо, як Янукович вихвалявся, що не здає своїх - донецьких. У результаті, він утік разом із оточенням, обікравши народ та залишивши країну на поталу ворогу.

Проте, Україна вистояла і сьогодні дає відсіч окупанту. Народ теж вистояв і має цілком нормальне бажання жити за законами, без корупції, знущань бюрократії та хабарів чиновникам.

Що ж до фракції БПП, ми є свідками глибоких кризових процесів, які роз'їдають її зсередини. І якщо завдяки підтримці Президента Кононенко вкотре вийде сухим із води, то ця політична сила лусне, наче переспілий кавун.


Олег Ляшко,
Народний депутат Укарїни,
Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Янукович,президент,корупція,Україна,Олег Ляшко,Європа,міністр,Ляшко РПЛ,фракція РПЛ,Блок Петра Порошенко,Айварас Абромавичус,Игорь Кононенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.