В Ірпені організовується Муніципальна варта

01 лютого 2016, 13:26
Власник сторінки
голова політичної партії «Нові обличчя»
0
65
В Ірпені організовується Муніципальна варта

Тепер кожен житель Ірпеня в будь-який час і з будь-якого місця зможе поскаржитися на бездіяльність чиновників, повідомити про надзвичайну подію або погану роботу комунального підприємства.

Для цього досить буде зателефонувати на гарячу лінію 60-400 або залишити повідомлення
 на порталі «Гарне місто» http://garnemisto.in.ua

Щоб ефективно контролювати та оперативно реагувати на міські проблеми в Ірпені з 1 березня почне працювати Муніципальна варта. Нова структура складатиметься з двох підрозділів: служби оперативного моніторингу та служби реагування.

Служба моніторингу працюватиме як чергова частина на першому поверсі будівлі міської ради, де розташований центр надання адміністративних послуг. У відділі працюватиме 5 людей: 4 оператори і 1 керівник. Їх основне завдання – збирати і опрацьовувати інформацію про ситуацію в місті. Для цього здійснюватимуться відео-спостереження  з 64 камер, що вже розміщені по місту, та Інтернет-моніторинг. Залишиться прийом звернень і скарг громадян. Кожен житель Ірпеня зможе звернутися до служби моніторингу особисто будь-яким зручним для нього способом, зокрема телефоном, або он-лайн. За допомогою Інтернету можна буде відіслати як словесне повідомлення, так і фото із зафіксованим порушенням. Служба моніторингу опрацьовуватиме інформацію щодо питань корупції, благоустрою та обігу наркотиків. Усі звернення будуть систематизуватися і передаватимуться до профільних структур для вирішення поставлених проблем. Співробітники служби будуть самі напряму зв’язуватися з потрібними черговими частинами і приймальними, а за потреби – і з їх керівниками. Кожного дня звіт про ситуацію в місті буде надходити міському голові.

Другий підрозділ – служба реагування. Вона буде контролювати стан благоустрою у місті та оперативно реагувати на порушення, тісно взаємодіючи з поліцією та державною службою з надзвичайних ситуацій. Служба реагування працюватиме на базі комунального підприємства «Контроль благоустрою».

Для постійного чергування по місту плануємо також запустити 2 спеціальні автомобілі Муніципальної варти.

Навчання співробітників  розпочнеться з 15 лютого. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ірпінь,приірпіння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.