Чергове шулерство у Раді

28 января 2016, 15:37
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
169

Вже дві години у Верховній Раді не працює сектор реєстрації законопроектів

Вже дві години у Верховній Раді не працює сектор реєстрації законопроектів. Через це ми не можемо зареєструвати наш проект постанови про скасування результатів голосування за зміни до регламенту, якими змінено Конституцію України. Працівники сектору реєстрації то обідали, тепер десь начебто на нараді.

Шулерство з перешкоджанням реєстрації нашої постанови пояснюється просто. У випадку її реєстрації Гройсман зобов'язаний повторно винести на розгляд Ради ганебні зміни до регламенту. А до того часу він не має права їх підписати і направити на підпис Президенту. Так як це він зробив із законом про перевибори мера Кривого Рогу.

На яке шулерство тільки не йде нинішня влада, щоб протягнути написані у Кремлі зміни до нашої Конституції. Янукович - дрібний злодій у порівнянні з цими махровими шулерами.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.