Друге 16 січня

28 января 2016, 12:06
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
147

Щойно депутати проголосували зміни до Регламенту Верховної Ради, який змінює процедуру розгляду внесення змін до Конституції України

Щойно депутати проголосували зміни до Регламенту Верховної Ради, який змінює процедуру розгляду внесення змін до Конституції України. Це абсолютно антиконституційне рішення, яке дає владі можливість протягнути на наступній сесії зміни до Конституції про особливий статус для Донбасу.

Так робив Янукович у 2010 році, коли рішенням Конституційного суду скасував діючу Конституцію. Так робили його депутати, коли 16 січня 2014 року приймали диктаторські закони. Тепер "демократична" коаліція разом із Злодійським московським блоком (недобитки банди Януковича) змінами до закону про регламент фактично скасували Конституцію. Це антиконституційний заколот!!

За цю ганьбу голосували 229 депутатів:
БПП - 96
Народний фронт - 55
Опозиційний блок - 33
Батьківщина - 10
Воля народу - 11
Відродження - 17


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,liashko,oleg liashko,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.