Реальна боротьба з корупцією – звільнення всіх суддів і прокурорів

26 січня 2016, 15:35
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
113

На цьому тижні в парламенті запланований розгляд змін до Конституції у частині судочинства

На цьому тижні в парламенті запланований розгляд змін до Конституції у частині судочинства. Відповідний законопроект, запропонований Президентом України, отримав позитивний висновок Конституційного суду. Утім Радикальна партія голосувати за нього не буде з тієї причини, що він не реформує, а консервує судову систему. Там залишиться та сама корупція, той самий суддівський корпус - лише переведеться в ручне управління нинішньої влади. Тобто всі ті злочинці в мантіях, які обслуговували банду  Януковича, тепер будуть обслуговувати нинішню владу. Отака мета судової реформи, запропонованої Президентом.

Саме тому депутати від Радикальної партії разом з іншими колегами підготували власний проект змін до Конституції у сфері судочинства. Він передбачає радикальну реформу судової і прокурорської системи. Ми пропонуємо звільнити всіх 8000 суддів і 10000 прокурорів. Переконані, що це єдина реально можлива реформа судочинства та прокурорської системи.

Ми вже бачили результати «реформи» Генпрокурора Шокін, внаслідок якої новопризначені 160 керівників місцевої прокуратури – ті самі прокурорські працівники. Час іде, а нічого не змінюється.  

Гадаю, що кожен з нас має усвідомлювати, що без незалежної судової, прокурорської системи неможлива вільна, демократична, європейська країна. Має бути чесний суд, де будь-який громадянин зможе знайти правду, незалежно від того, чи є в нього гроші, блат, волохата рука. Має бути некорумповані прокурорські органи. Єдина можливість цього досягти – радикально змінити ці структури. Оце дійсно буде реальна боротьба з корупцією. Не розмови на телеефірах, а звільнення всіх суддів і прокурорів.

Саме тому Радикальна партія разом з колегами з інших політсил підготувала проект змін до Конституції в частині судочинства. Для його реєстрації потрібно 150 підписів. Тож ми закликали всіх членів парламенту підписатися під відповідним проектом, щоб дати можливість зареєструвати його і реалізувати те, чого вимагав Майдан і українське суспільство. Радикальне перезавантаження судової і прокурорської системи, можливість набрати абсолютно нових людей, які не займалися корупцією, не зловживали посадами, не брали хабарі - ось що потрібно країні.

Все інше – це імітація. 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,Ляшко РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.