Дніпропетровське фіаско

13 января 2016, 17:12
Владелец страницы
Народный депутат Украины
1
511

Від учора країною розлетілася сенсаційна новина: мер Дніпропетровська Філатов призначив своїм заступником голову тамтешнього «Опозиційного блоку» Світлану Єпіфанцеву.

Остання відома тісними зв’язками з Олександром Вілкулом та ексцентричними витівками на публіці.

Укропівець Філатов, який належить до політичної сили, що позиціонує себе в якості запеклого ворога колишнім регіоналам, пояснює своє рішення великою електоральною підтримкою Єпіфанцевої на останніх місцевих виборах. Мер Дніпропетровська стверджує, що його заступниця як представниця опозиції буде гідним контролером дій міської влади, або, як виразився сам Філатов, займе «посаду міського омбудсмена».

Що ж, чудовий вибір для міста, яке є форпостом у стримуванні проросійських настроїв у східних регіонах України. Як модно сьогодні казати, маски поступово спадають, навіть патріотичні. Дивно, чому досі ніхто не додумався запропонувати Януковичу крісло прем’єра, аби він зайняв посаду «державного омбудсмена» і контролював нинішню владу від імені тієї частини українських громадян, які голосували за нього в 2010-му?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Днепропетровск,Борис Филатов,Оппозиционный блок,Партия УКРОП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.