Зрада і слабкодухість політиків не можуть бути державною таємницею!

11 января 2016, 18:58
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
1
135

Путін в інтерв'ю німецькому виданню Bild вчергове визнав участь російських збройних сил в анексії Криму в лютому 2014 року


Путін бреше, що "мы не воевали, не оккупировали никого, нигде не стреляли, ни один человек не погиб в результате событий в Крыму. Мы использовали вооружённые силы только для того, чтобы сдержать находившихся там двадцать с лишним тысяч военнослужащих Украины от вмешательства в свободное волеизъявление людей, проживающих там".

Про те, що російські військові захоплювали наш Крим - ні для кого не було таємницею з самого початку агресії. Найбільша загадка сучасної історії інша: чому наш величезний військовий контингент чи хоча б його частина не захищали рідну землю? Такої ганебної здачі світова історія ще не бачила. Я твердо переконаний - якби силою зброї захистили Крим, не було б зараз війни на Донбасі. Саме тому з парламентської трибуни я закликав воювати за Крим. На жаль, мої заклики були гласом волаючого в пустелі і московська агентура в Україні зробила все, щоб здати наш пів-острів без бою. Ця продажна агентура досі комфортно почуває себе в українській владі.

Відповідь на питання - чому не воювали за Крим? - могло б частково дати засідання Ради нацбезпеки і оборони України, яке відбулося в 20-х числах лютого 2014 року під головуванням Турчинова. Я кілька разів вже звертався до Порошенка і Турчинова з проханням оприлюднити стенограму того вирішального засідання РНБО, але, на жаль, влада її досі втаємничує від суспільства. І знають, що приховують - на тому засіданні частина його учасників переконувала не воювати за Крим. Тому я вкотре звертаюся до Порошенка і Турчинова з вимогою опублікувати стенограму засідання РНБО. Українське суспільство має право знати про роль кожного політика у ганебній здачі Криму. Зрада і слабкодухість політиків не можуть бути державною таємницею!

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Донбас,РНБО,Україна,Олег Ляшко,Путін,Крим,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.