Суддів і прокурорів почнуть розстрілювати, якщо не буде реальних реформ

05 січня 2016, 12:27
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
2
251

Подільський райсуд Києва закрив справу проти судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка, якого спіймали п'яним за кермом автомобіля

Під час затримання суддя вчинив опір правоохоронцям і погрожував пістолетом. Будь-кого за таких незаперечних доказів суд давно мав би надовго посадити за грати. Але кругова порука і корупція в судах зашкалює. Справедливого суду насправді в Україні немає, є імітація суду, є судилище. Після Майдану багато що в нашій країні змінилося. Не змінилася лише злочинна система прокуратури та судів. Замість того, щоб знищити цю корупційну систему, влада імітує її реформування. Бо ця система продовжує, як і при Януковичу, служити владі, виконуючи команди "фас" по переслідуванню політичних опонентів і віджиманню майна.

Цю злочинну систему треба негайно знищити, якщо реально, а не на папері хочемо бути в Європі. Для цього Президент має без жодних сантиментів звільнити свого кума генпрокурора Шокіна, який кришує корупцію в органах прокуратури. Треба звільнити всіх до одного з 10 тисяч працівників прокуратури і набрати нових, без корупційного минулого. Так само мають бути звільнені всі 9 тисяч суддів і на прозорих конкурсах за участю громадськості набрані нові.

На жаль, подані Президентом до парламенту зміни до Конституції, не вирішують цю проблему, а консервують її шляхом переатестації суддів. Тому звертаюся до Президента з пропозицією внести до парламенту новий законопроект, який би базувався на запропонованих нами принципах. Не буде реальних реформ - суддів і прокурорів почнуть відстрілювати. Не будіть лихо, поки воно тихо!

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,президент,майдан,судова реформа,Радикальна партія,Олег Ляшко,Люстрація,Петро Порошенко,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.