Дурень думкою багатіє, або як уряд видає бажане за дійсне

23 декабря 2015, 14:02
Лідер Радикальної партії
1
224

Хочу продемонструвати факти, які спростовують вигадки, якими годує нас влада

Упродовж останніх двох місяців уряд і парламентська більшість розказують нам, що вирішили проблему тарифів, тож тепер всі нібито задоволені і щасливі. 

Я вам покажу, який «щасливий» народ після отримання нових платіжок. Вартість комунальних послуг у однокімнатній квартирі в районі Святошино за місяць складає 1549 гривень. Двокімнатна квартира, 56 квадратних метрів – 1200 гривень за комунальні послуги, за водопостачання додатково – 126 гривень, за опалення площі – 1089. Загалом за квартиру в 56 квадратних потрібно сплатити дві з половиною тисячі гривень!

Ще один приклад: за централізоване опалення квартири площею 68 квадратів треба сплатити 850 грн. Покажіть мені, хто здатен сплатити ці гроші? Як можна віддати за квартиру 2 тисячі гривень, коли зарплата чи пенсія у людини – півтори?  Я звернувся до уряду з питанням: для чого ви дурите людей, для чого ви вигадуєте, що вирішили проблему тарифів, коли насправді це далеко не так?!

Саме тому я разом з лідерами ще двох фракцій – «Самопомочі» та «Батьківщини» у понеділок підписав законопроект про перерахунок вартості газу. Як відомо, «Нафтогаз», знайшов можливість знизити до 5 тисяч гривень за тисячу кубів вартість газу для промислових підприємств. Чому тоді громадяни мають платити по 7300? Ми вимагаємо перерахунку, щоб люди платили хоча б так, як промисловість - по 5 тисяч за тисячу кубів.

Утім, постанова за підписами трьох лідерів фракцій з невідомих причин не реєструється. Вимагаю від спікера Гройсмана негайно зареєструвати цей документ, дати доручення і негайно розглянути його в залі парламенту. І дати доручення уряду перерахувати вартість газу для потреб населення, щоб ціна для громадян за газ на житлово-комунальні потреби була не вища, аніж ціна для промисловості.

Коли у нас собівартість видобутку власного газу складає від 700 гривень за тисячу кубів до півтори тисячі гривень за тисячу кубів, чому люди мають платити по 7300? Я вам скажу чому. Це вони сплачують корупцію, це вони сплачують зловживання, це вони набивають комусь кишені! Ми з вами маємо припинити цю грабіжницьку політику!


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,радикалньа партія олега ляшка,Ляшко РПЛ,партия Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.