ДРУГИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ФОРУМ

22 декабря 2015, 08:03
Громадський діяч, підприємець, еколог.
0
36

Чому не слід зупинятися на шляху трансформації українських реалій?

Особисто я не маю ілюзій щодо появи ближчим часом на вищих щаблях вітчизняної політики принципово нових за духом особистостей. Українців, жодним чином не обтяжених негативним досвідом функціонування суспільно-економічних відносин в нашій державі, не існує в природі.

Разом з тим, активізація суспільної активності в сфері подолання корупції сьогодні є необхідною, як ніколи. Питання лише у пріоритетних напрямах її спрямування.

Безумовно, очищення влади і викриття фактів корупції на найвищому рівні є важливим завданням, відповідним суспільним очікуванням. Практичні досягнення в цій сфері здатні додати вістів будь-якій політичній силі.

Проте, в основі концепції боротьби з корупцією має бути послідовне створення належних законодавчих умов для поступової маргіналізації корупційних чинників і можливостей у всіх сферах життєдіяльності суспільного організму.

І чи не найголовніше – марними будуть сподівання істотно подолати корупцію в злиденній країні. Тому наші спільні зусилля мають спрямовуватися на впровадження раціональних моделей господарювання, здатних забезпечити швидке економічне зростання.

А політика в цьому процесі є лише звичайним вторинним ресурсом, адже першоджерело влади належить безпосередньо народу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.