Політика уряду - політика жебраків

17 грудня 2015, 23:39
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
3
437

Під час розгляду урядового проекту Держбюджету та Податкового кодексу під стіни Верховної Ради вийшли десятки тисяч людей
Вважаю, що це і є оцінка діяльності уряду, оцінка діяльності цієї влади.

Що нам пропонують у цих документах? Я звернувся до міністра фінансів і Прем'єр-міністра і сказав: "Якщо ви не знаєте (а зважаючи на той хлам, який ви принесли до Верховної Ради, ви точно не знаєте), бюджет і Податковий кодекс – це два головні інструменти розвитку країни. От для чого вони мають служити".

В 47-му році після війни, коли Франція лежала в руїнах, коли втратила колонії, втратила торговий флот, генерал Де Голль проголосив: "Модернізація або смерть". Цей лозунг сьогодні, як ніколи, є актуальним і для України.

Модернізація економіки, промисловості, станкового парку, модернізація сільськогосподарського виробництва, створення робочих місць - от, що врятує країну.

Якщо уряд прогнозує зростання ВВП на 2% в наступному році, такими темпами ми до рівня Уганди будемо йти 25 років, а до рівня Швейцарії - 250 років.  І тому, якщо ми хочемо радикально змінити країну, радикально підвищити рівень життя людей, радикально підвищити заробітні плати і пенсії, - у нас немає іншого шляху, аніж радикальна модернізація нашої економіки.

Промисловість – становий хребет економіки, нам потрібно робити ставку на експорт продукції. Подивіться: за кордоном – одні турецькі і китайські товари, а мають  бути українські.  І для цього держава повинна підтримувати наших виробників. Натомість наші селяни не можуть навіть на внутрішньому ринку попасти у торгові мережі. Замість того, щоб допомогти підприємцям, звільнити їх, як мінімум, на рік від оподаткування, щоб вони стали на ноги, щоб вони заробили на свою сім'ю і принесли доходи до державного бюджету, уряд знищує малий і середніх бізнес. Ми сьогодні перші по експорту олійних культур, по експорту зернових культур. Тваринництва –  немає, переробки –  немає, робочих  місць на селі –  немає. Те саме "Нафтогаз", енергетика – суцільна монополія олігархів, які зловживають цим становищем. В наслідок  цього  ми платимо великі тарифи. В наслідок цього ми платимо мільярди за корупцію.

Тому я закликав усіх претендентів на високі пости: не ходіть по кулуарах, не вибивайте собі посади, вийдіть на трибуну і публічно розкажіть людям вашу програму, як ви пропонуєте далі жити.

Програма Радикальної партії - модернізація країни, радикальні економічні зміни, радикальне підвищення рівня життя людей. Лише це дасть можливість достойно жити в країні. Та політика, яку пропонує уряд - це політика жебраків, політика поразки, політика дефолту. Треба її припиняти, поки не довели країну до катастрофи.

 

Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.