Адміністративні послуги мають бути ближчими до людей

27 ноября 2015, 10:55
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
46

Радикальна партія стала ініціатором справжньої радикальної реформи реєстраційної системи

Сьогодні парламент прийняв напрацьований разом з Мінюстом та внесений мною, Ігорем Алєксєєвим, Віктором Галасюком та іншими колегами справжній реформаторський пакет законів №2981, 2982 та 2983 про спрощення процедур державної реєстрації юридичних осіб та речових прав на нерухоме майно. Це справжня радикальна реформа реєстраційної системи!

Передаємо на місця повноваження держреєстрації, а разом з ними майже 1 млрд грн до місцевих бюджетів. Тепер реєстрацію здійснюватимуть органи місцевого самоврядування, нотаріуси чи інші акредитовані суб’єкти, наприклад, такі як Будинок юстиції в Одесі. Започатковуємо відкриті державні реєстри та створюємо Портал електронних сервісів – папірці заміняємо електронними документами.

Цією реформою ми робимо адміністративні послуги ближчими до людей, руйнуючу існуючу централізовану бюрократичну та корумповпну міністерську вертикаль. Це, як і реформа поліції, одна з небагатьох реформ, результати якої відчують і побачать українці!


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,РПЛ,Радикальна партія,Міністерство юстиції,Олег Ляшко,радикалньа партія олега ляшка,державний реєстратор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.