Порошенко перетворює генпрокурора на виконавця політичних замовлень

26 ноября 2015, 12:17
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
42

Запропоновані Президентом зміни до Конституції - шлях до узурпації влади і диктатури Порошенка

Президент Порошенко вніс до парламенту проект змін до Конституції, в якому, серед іншого, пропонується позбавити Верховну Раду висловлювати недовіру генпрокурору, що тягне його відставку. Термін повноважень генпрокурора збільшується з 5 до 6 років (чому не пожиттєво?)

Переконаний, що ці ініціативи Президента не будуть підтримані більшістю депутатів. Адже висловлення недовіри генпрокурору - це фактично єдиний інструмент парламентського контролю за його діяльністю. Призначення і звільнення генпрокурора одноосібно Президентом перетворює його на виконавця політичних замовлень.

Пропоновані зміни до Конституції - це не реформа прокуратури і судів, яких вимагає все суспільство, а реально - лише перерозподіл повноважень від парламенту на користь Президента.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: прокурор,Ляшко,Радикальна партія,Генеральный прокурор,генпрокурор,Олег Ляшко,Ляшко РПЛ,партия Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.