Турчінов та Геращенко підтримали ІГІЛ. Слово за президентом?

25 ноября 2015, 13:53
Владелец страницы
0
552
Турчінов та Геращенко підтримали ІГІЛ. Слово за президентом?
ІГІЛ

Хто з наших посадовців підтримує тероризм? Є декілька осіб. Докладніше про це - у статті.

Олександр Турчінов - секретар Ради національної безпеки і оборони України, відверто підтримав світовий тероризм. Він сказав, що Туреччина правильно зробила, збивши російську СУшку. З цієї заяви очевидно, що він також підтримав жорстоке вбивство пілота. Цікаво що це? Дурість, або задумка?

Думаю, що і те, і те. В нас своїх літаків майже нема, щоб перевірити його слова на ділі - та слава Богу. Але треба сказати, що навіть США визнало, що літак був збитий на теріторії Сирії. Жодних доказів порушення кордону в турецької сторони нема. До того ж вчинок Туреччини розколов НАТО. А Оланд прямо сказав, що треба закривати Сирійсько-Турецький кордон.Цікаво, скільки було б вже збито турецьких літаків, якщо б з турками так робили інші країни? Наприклад Греція вже могла збити 
декілька десятків літаків.
Бо декілька разів Анкара 
порушувала повітряний простір Вірменії. Простір Сирії також вони порушували. Вони думають, що можуть робити, що завгодно, бо за ними стоїть НАТО.

Фактично Турчінов дозволив збивати усім й Турецькі літаки! Але що ж насправді сталося? Російські СУ знищували позиції ІГІЛ на кордоні з Туреччиною, а туркам це не сподобалося, бо з території, де панують банд формування, йде дешева нафта. Йде у Турцію. Нафта, яка належить Сирії. Туреччина фактично й почала Сирійський конфлікт декілька років тому. Бандформування йшли з її теріторії, йшла зброя.

На ці нафтодолари, які допомагає "заробляти" Туреччина, купують зброю для підтримки міжнародного тероризму. А чому ж наш уряд зараз став активно підтримувати тероризм? Тому що він має стосунки з ісламськими терористами. Нащі радикали з ними воюють пліч опліч на Донбасі. До того ж стало з’являтися багато інформації, що 
через Одеський порт з Турції постачається ІГІЛівська нафта.В нас криза – в Україні вже усе, що можна було – вкрали. Так що тепер вони – наші бандити, змушені проводити махінації з нафтою від терористів. І це дуже схоже на правду. Вони вороги України, бо не можуть не знати, що в ІГІЛ є теріторіальні претензії на Крим та Одещину. Навіть нацисти-АЗОВці - офіційний підрозділ МВС України, 
образилися на ІГІЛ за Крим. Азов підтримує теторизм, але не хоче конкуренції на теріторії нашої країни.


Але це не цікавить зрадників. Пана Геращенка - народного депутата України та радника міністра МВС, ІГІЛівці й зовсім не засмучують. Він цілком їх підтримує та транслює їх точку зору. Підтримують їх також деякі українські видання, транслюючи від них послання, що взагалі суперечить журналістським принципам.


Іноді цинічно жартує:

Іноді хоче пробити на сльозу - каже, що боротися з тероризмом не варто - це просто гинути ні за що:Так що деякі офіційні особи України, висловили підтримку «Ісламській Державі». Тож тепер слово за президентом: або звільнити їх на хрін з посад, або теж підтримати хлопців у масках, що торгують нафтою.


Бабка ИванкаРубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Терроризм,секретарь СНБО,реформа МВД,батальон Азов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.