Українські військові все ще потребують волонтерської допомоги

23 ноября 2015, 12:07
Владелец страницы
депутат Вінницької обласної ради
0
14

На жаль, на сьогоднішній день хиткий мир на Сході України закінчився і терористи обстрілюють українських військових навіть із забороненого озброєння: мінометів, гранатометів, зенітних установок та ве

На жаль, на сьогоднішній день хиткий мир на Сході України закінчився і терористи обстрілюють українських військових навіть із забороненого озброєння: мінометів, гранатометів, зенітних установок та великокаліберних кулеметів.

Перемир'я вже фактично не існує, і українські військові все ще потребують волонтерської допомоги. Особливо, враховуючи прогнози синоптиків, які говорять, що справжні холоди з морозами прийдуть до України через 10-15 днів.

Для вінничан волонтерський рух став чимось невід’ємним у житті кожного, бо всі зрозуміли: якщо не годуватимуть власну армію, завтра годуватимуть чужу.

Допомогти може кожен з нас. І для цього не потрібно мати гору грошей. Також не стануть перепоною і інші обмеження. Головне – це любов до ближнього та розуміння високої ціни людського життя.

Ставши депутатом Вінницької обласної ради, я продовжую займатися звичними для мене справами, пов’язаними з волонтерством та благодійністю. Я намагаюся знайти час та ресурси, для організації та втілення нових проектів, які покликані покращити життя наших захисників та всіх соціально-найвразливіших верств населення.

Хочу закликати земляків допомогти військовим теплим одягом, взуттям, термобілизною та іншими речами, які стануть у нагоді лютими морозами.

Я від усієї душі бажаю кожному з наших захисників міцного бойового духу, терпіння та якнайшвидшого повернення додому живими та неушкодженими.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.