Наслідки паризьких терактів: кінець ІДІЛ?

18 ноября 2015, 13:19
Владелец страницы
Народный депутат Украины
0
54
Наслідки паризьких терактів: кінець ІДІЛ?

Теракти у Парижі, безсумнівно, відобразяться на майбутній політиці Франції. Вже зараз помітне корегування зовнішнього і внутрішнього курсу держави.

Всередині країни розпочинається посилена боротьба з радикальними елементами: проводяться перевірки ісламських районів, закриваються салафітські мечеті, вводяться обмежувальні заходи проти проповідників джихаду, ліквідуються ісламські осередки, що можуть виступати плацдармом для створення терористичних угруповань.

Не менш рішуча діяльність розпочалася і на зовнішньому фронті. Сьогодні вночі було нанесено чергову серію авіаударів по об’єктах «Ісламської держави» у Сирії. Згідно із заявами французьких лідерів, це тільки початок: в найближчі дні кількість авіаударів буде збільшена в декілька разів. Франція вже заручилася підтримкою провідних західних країн і очікує на їхню допомогу, а у французькому політикумі і суспільстві частіше лунають заклики до мобілізації сил НАТО у боротьбі з ІД.

Схоже, що події в Парижі стали відправною точкою у відновленні активної фази боротьби з терором радикальних ісламістів. І якщо нова, більш потужна, коаліція буде створена, то в ІДІЛ залишиться мало шансів для виживання. Але, якщо проводити паралелі з Іраком, то прийде кінець і режиму Башара Асада, який буде замінений на представника опозиційних сирійських сил, а західні держави врешті-решт отримають монополію на вплив у Сирії.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Терроризм,Франція,ІДІЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.