Треба ефективно використовувати ресурси, які надає Світовий банк

13 ноября 2015, 16:52
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
89

Провели робочу зустріч з делегацією Світового банку

Разом зі своїми заступниками з економічної політики Віктором Галасюком та з міжнародних питань Віктором Вовком провели робочу зустріч з делегацією Світового банку на чолі з Директором в Україні, Білорусі та Молдові паном Чімяо Фан.

Обговорили широкий спектр питань – від макрофінансової стабілізації і радикальної податкової реформи #3353 до механізмів залучення інвестицій та регулювання тарифів в Україні в інтересах громадян. Особливий наголос був зроблений на питаннях верховенства права, свободи слова та демократії – адже це підгрунтя здорового суспільства та сильної економіки.

Чімяо Фан повністю погодився з нами, що реформи в Україні мають бути реальними, радикальними та комплексними.

Як опозиційна політична сила будемо домогатись від уряду ефективного використання можливостей та ресурсів, які надає Світовий банк, на користь української економіки.Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Олег Ляшко,радикальна парітя олега ляшка,Ляшко РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.