Ми самі спроможні навести лад у своїй країні

5 ноября 2015, 16:44
Народний депутат України, лідер Радикальної партії
0
256

Щодо призначення чергового представника братнього грузинського народу начальником Національної поліції України

Щодо призначення чергового представника братнього грузинського народу начальником Національної поліції України. З великою повагою ставлюся до братів-грузинів. Однак вважаю, що призначення на керівні посади в Україні грузинів чи інших іноземців - це визнання власної меншовартості і кричуща зневага влади до українців. 

Якщо Порошенко-Гройсман-Яценюк не знають де брати високоосвічені і достойні національні кадри - хай сходять на базари. Там зараз всупереч владі виживає молодь. А представники громадського сектору, волонтери, добровольці?! Хай наша керівна трійця протре свої очі і тоді побачить талановитих українців, спроможних навести лад у своїй рідній країні.

До речі, Ека Згуладзе, за моєю інформацією, повернулася на проживання у Францію. Хоча реформи МВС ще не закінчені. А нам немає куди їхати, тут наша Батьківщина.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер опозиційної фракції Радикальної партії 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,радикальна парітя олега ляшка,поліція,Ляшко РПЛ,Грузія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.