Політичні інтриги гірші за путінські танки

3 ноября 2015, 16:12
Владелец страницы
Народный депутат Украины
0
41
Політичні інтриги гірші за путінські танки

В час, коли необхідні рішучі дії та реформи, політики намагаються привернути симпатії виборців шляхом маніпуляцій та популізму.

В час, коли необхідні рішучі дії та реформи, політики намагаються привернути симпатії виборців шляхом маніпуляцій та популізму. Замість того, щоб об’єднати зусилля та виступити єдиним фронтом для захисту політичної стабільності всередині країни на фоні агресії ззовні, представники політичних сил розхитують і без того складну ситуацію.

Риторика всіх без винятку політсил ґрунтується на суспільному невдоволенні непопулярними рішеннями уряду, проте гасла популістів не мають нічого спільного з об’єктивною ситуацією в країні. Парламентські перевибори та політична криза можуть поставити хрест на підтримці України західними партнерами та одночасно посилити тиск з боку східного сусіда. Непередбачуваними у цьому випадку будуть і дії бойовиків ДНР та ЛНР.

Але набагато гірше, що поведінка як опозиції, так і деяких представників коаліції є банальною політичною грою, затіяною для перерозподілу влади. Вести опозиційну риторику значно простіше, ніж здійснювати непопулярні реформи та виконувати вимоги міжнародних кредиторів. Це плідний ґрунт для популізму та демагогії, що заважає конструктивній діяльності.

Політики мають припинити влаштовувати перфоманси для публіки і почати працювати. Країні не вистачає узгоджених дій всіх політичних партій. Слід завжди пам’ятати, що імітація державного будівництва може позбавити Україну міжнародної підтримки, від якої сьогодні повністю залежить її життєздатність. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.